Yazılar

Halo Infinite’in kampanya işbirliği, Mayıs’ta ikinci sezonla birlikte gelmeyecek

343 Industries, Halo Infinite’in ikinci sezonunun 3 Mayıs’ta başladığında çevrimiçi kampanya işbirliğiyle gönderilmeyeceğini duyurdu. Kesin bir çıkış tarihi hakkında hiçbir kelime olmadan, ikinci sezonda “daha sonra” başlayacak.

Halo Infinite’in kreatif başkanı Joseph Staten, 343’ün “Campaign network co-op’unu 2. Sezonun ilerleyen saatlerinde sunmayı hedeflediğini”, ancak lansman sırasında paketlemeyeceğini söyledi. Staten yalnızca ağ işbirliğinden 2. sezonda yayınlanması planlandığı için bahsettiğinden, bölünmüş ekran ve çevrimiçi kampanya işbirliğinin aynı anda yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil.

Staten gönderide, “Halo Infinite’in devasa, geniş açık dünyasında yüksek kaliteli, tam özellikli 4 oyunculu bir ağ işbirliği deneyimine ulaşmak daha fazla zaman alacak” diye açıklıyor. “Ayrıca, orijinal Xbox One’dan Xbox Series X’e kadar tüm Xbox konsollarında 2 oyunculu, bölünmüş ekranlı harika bir ortak çalışma deneyimine bağlıyız – Kampanyanın doğrusal olmayan, geniş açık bölümleri bazı büyük zorluklar sunuyor. çözmek için daha fazla zamanımızı alan bölünmüş ekran için.”

Staten ayrıca, üçüncü sezon için hala yolda olan Forge hakkında bir güncelleme de sunuyor. Staten, “bu yılın ilerleyen zamanlarında” planlanan halka açık uçuşlarla, küçük bir grup oyuncunun şu anda seviye editörünü test ettiğini söylüyor. Lansman sırasında, ikinci sezon sırasıyla Catalyst ve Breaker adlı yeni arena ve Big Team Battle haritalarını getirecek. King of the Hill’in merakla beklenen dönüşüne ek olarak, ikinci sezon iki yeni oyun modunu da tanıtacak: Land Grab ve 343’ün “herkes için ücretsiz bir eleme modu” olarak tanımladığı Last Spartan Standing.

Halo Infinite, geçtiğimiz Aralık ayında Forge ve kampanya işbirliği olmadan resmen başlatıldı. 343 Industries başlangıçta kampanya işbirliğini ikinci sezon için zamanladı, ancak geliştiricilerin birinci sezonu Mayıs’a kadar uzatmaya karar vermesinden sonra lansmanı daha da ertelendi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu